WHISTLEBLOWING SYSTÉM

Chytrý oznamovací systém nabitý funkcemi

Whispero Vám umožní rychle a precizně splnit veškeré legislativní požadavky. Právní i technický rámec vnitřního oznamovacího systému máte připraven v řádu minut.

Písemný i ústní způsob oznamování

Whispero zajišťuje možnost oznámení prostřednictvím on-line formuláře, e-mailové adresy i automatizované telefonní linky. Oznámení ze všech kanálů můžete přehledně spravovat v jedné srozumitelné platformě. Tak je zajištěna plná podpora všech zákonných povinností.

SPOLUPRÁCE PŘI ŘEŠENÍ OZNÁMENÍ

Řešte oznámení efektivně

Pro samotné řešení jednotlivých oznámení můžete spolupracovat v interním týmu i s externisty, Whispero podporuje organizační strukturu a rozdělování rolí. Řešení oznámení můžete také přenechat našemu specializovanému týmu.

Podpora více jazyků za pomoci umělé inteligence

Nastavte si libovolný počet oznamovacích formulářů v jazycích, které potřebujete. Veškeré texty si můžete upravit, nebo využít automatického překladu poháněného umělou inteligencí.

BEZPEČNOST BEZ KOMPROMISŮ

Zabezpečení a anonymita

Pokročilý systém zabezpečení a ochrany dat garantuje důvěrnou komunikaci a integritu. Koncepce minimalizující zpracování dat na nutné minimum a přehledné zásady ochrany osobních údajů jsou naší prioritou. Data neopouštějí EU a jsou bezpečně šifrována.

začněte 14denní testovací verzi.

Splňte zákonné povinnosti a zlepšete pracovní prostředí pro své zaměstnance ještě dnes.