Zabezpečení pro oznamovatele

Oznamovatel je chráněn po celou dobu komunikace tak, aby nedošlo k odhalení jeho totožnosti. Whispero šifruje IP adresu, email či telefonní číslo tak, aby zůstalo skryté pro všechny Při odesílání oznámení telefonicky, emailem nebo přes zabezpečený formulář nedojde ke zveřejnění osobních údajů.

Image alt

WHISPERO ZABEZPEČENÍ

Whispero cyber-security

Datacentra AWS

Od odeslání oznámení z jakéhokoliv zařízení až po příjem oznámení příslušnou osobou šifruje Whispero všechna data. Ta se ukládají do datacenter v Německu. Datacentra jsou chráněna před externími vlivy jako jsou záplavy či zemětřesení.

Image alt

Whistleblowing certifikáty

Kyberbezpečnost datacenter je na vysoké úrovni, servery splňují normy certifikace ISO 27001, ISO 27017, ISO 27017 and SOC 1, SOC 2 & SOC 3. Whispero garantue nepřetržitou dostupnost dat na 99,9998%.

Image alt

Slovo vývojáře

"Jsme jedinými majiteli systému Whispero a jeho licencí. Všechny funkce vyvíjí interní vývojářský tým bez zásahu třetích stran a bez využití funkcí třetích stran. Děkuji mému vývojářskému týmu, ale především našim zákazníkům, kteří upřednostní špičkové české řešení a podpoří tak lokální byznys" Martin Kolesnac

Image alt