Zabezpečení na prvním místě

Zabezpečení whistleblowing systému je pro nás i pro vás naprosto klíčové. Pojďte se spolu s námi podívat, jak jsme pro Vás naši platformu Whispero zabezpečili.

Image alt
Image alt
Image alt

Datacentra

Uložená data podléhají vysokému stupni zabezpečení, i proto jsou servery i další IT řešení pravidelně certifikována. Aktuální seznam certifikací je: ISO 27001, ISO 27017, ISO 27017 and SOC 1, SOC 2 & SOC 3. Pro více informací o datacentrech, jejich funkcích a celkovém zabezpečení, včetně zabezpečení proti přírodním katastrofám, najdete zde:

Whispero nic nesleduje

Whispero do vašich dat nevidí. Všechny informace jsou zašifrovány před jejich uložením na servery v datacentrech. Pouze uživatelé, kteří mají přístup do systému Whispero mohou tato data zobrazit.

Image alt
Image alt

EU General Data Protection Regulation

Veškerá data, která oznamovatel pošle přes platformu Whispero, jsou šifrována a ukládána na servery v EU, konkrétně v německém Frankfurtu. Platforma Whispero je plně v souladu se standardy GDPR a ke kontrole máme i vlastního pověřence pro GDPR, Mgr. Tomáše Huštana.

Vaše data

Data i informace, která do platformy Whispero přijdou, jsou šifrována a ukládána na zálohované servery. Tato databáze, sloužící také jako zákonný archiv, má několik "backupů". Váš archiv v podobě přijatých oznámení je nepřetržitě k dispozici, a to i v případě problémů na serverech.

Image alt
Image alt

Vše důležité v jednom

Systém Whispero nabízí možnost schvalovat případy přímo v systému. Přístup k informacím mají pouze uživatelé se správným oprávněním a díky tomu je řešení i schválení rychlé, přehledné a bezpečné.