Advokátní kancelář? Pověřenec GDPR? Compliance společnost?

Spravujte všechny povinnosti svým klientům z jednoho přehledného systému. Starejte se pouze o řešení, o vše ostatní se postará Whispero.

Image alt

Spolupracujeme

Proč je Whispero to pravé?

Splnění zákona na 100 %

Whispero plní všechny legislativní požadavky Směrnice i návrhu zákona

Maximální zabezpečení

Data zákazníků jsou zálohována a zabezpečena pokročilým šifrováním

Helpdesk 24/7

Pro naše partnery jsme k dispozici kdykoliv a vše řešíme v rámci minut

Image alt

Vyvinění z trestní odpovědnosti právnických osob

"Správně nastavený compliance systém může dle metodiky NSZ a v kontextu judikatury "AGROTEC" ke zproštění trestní odpovědnosti podle § 8 odst. 5 z TOPO." Stanislav Zavadil, Head of Legal

Implementace na pár kliknutí

Přidejte si do Whispera své klienty a spravujte jim whistleblowing sami. Implementace je jednoduchá a vše důležité nastavíte během pár minut.

Image alt
Image alt

Smlouvy a směrnice

Nastavte Whispero dle představ svých klientů. Pokud jsou zaměstnanci různých národností, ocení možnost oznámení ve svém jazyce. Vše si jednoduše nastavíte přímo v aplikaci.

Školení pro partnery

Buďte pro své klienty připravení. Naši lektoři vás proškolí a poradí, jak funkci příslušné osoby (řešitele) správně vykonávat. Zakončeno krátkým testem, certifikátem a vypracovanými dokumenty.

Image alt
Image alt

Od advokátů nejen pro advokáty

"Vývoj softwaru Whispero dozoruje právní tým s experty na whistleblowing. Whispero jako jediné může komplexně splnit specifický český zákon tak, abyste mohli poskytovat poradenství nebo vykonávat funkci třetí osoby, která je pověřena správou oznamovacího systému v souladu s ustanovením § 8 Návrhu zákona." JUDr. Matěj Černý, advokát

Máte zájem stát se našim partnerem?

Partnerům nabízíme prezentace a konzultace, slevy, akce či velkoobchodní ceny.